Qui som?

 

Hermínia Marco Serra Directora hmarco@lloret.cat
Emili Ramos Garcia Bibliotecari eramos@lloret.cat
Lidia Bartolomé Aguirre Bibliotecària lbartolome@lloret.cat
     
Vicenç Llavero Gurrea Tècnic Auxiliar de Biblioteca vllavero@lloret.cat
Marta Moreno Cano Tècnica Auxiliar de Biblioteca mmoreno@lloret.cat
Carlos Pascual Palomar Personal de Biblioteca cpascual@lloret.cat
Marta Planas Sanchez Tècnica Auxiliar de Biblioteca mplanas@lloret.cat
Cristina Piqué Canals Tècnica Auxiliar de Biblioteca cpique@lloret.cat
Cristina Quesada Bermejo Tècnica Auxiliar de Biblioteca cquesada@lloret.cat
M. Àngels Vázquez Quintas Tècnica Auxiliar de Biblioteca avazquez@lloret.cat

 

 

 

 

« Pàgina anterior

Comparteix aquesta informació:
Comparteix a Twitter Comparteix a Facebook Delicious Comparteix per e-mail Imprimir
Delegat protecció de dades Privacitat Avís legal

Disseny i programació web a càrrec del Servei de Biblioteques de la Diputació de Girona

Youtube
Face
Twit
Flickr
Pinte
Insta